niedziela, 1 grudnia 2013

Podsumowanie listopada 2013

Listopad już za nami. Czas więc na podsumowanie :3W listopadzie przeczytałam 4 książki, 2 poradniki, pół Księgi Izajasza, zaczęłam 2 książki i przeczytałam niesamowicie ogromną liczbę stron podręczników m.in. do historii -,-


4. Jerzy Strzelczyk "Od Prasłowian do Polaków" 79 stron
6. Adam Mickiewicz "Dziady cz 2" 18 stron Łącznie daje to 1308 stron, czyli ok 44 stron dziennie. Nie jest to zadowalający wynik, ale jak już pisałam wcześniej zaczęłam już dwie książki, a ostatnio nauka strasznie daje mi się we znaki.

W listopadzie założyłam FanPage. Radykalnie zmieniłam wygląd bloga. Pojawiło się co nieco o fotografii. Nawiązałam współpracę z  Wydawnictwem Harlequin  ! 

A już za niedługo spodziewajcie się recenzji filmu pt. "Igrzyska Śmierci: W pierścieniu ognia", stosiku i konkursu :3 Wszystko już zaplanowane, tylko, że nie potrafię znaleźć odpowiedniej nagrody... Może jakieś propozycje ? ;) 

No to chyba tyle. Czas kontynuować naukę. 


20 komentarzy:

 1. Gratuluję wyników! Pozdrawiam i zapraszam do udziału w moim konkursie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :3
   Za chwilę zajrzę ;)

   Usuń
 2. Życzę Ci żeby Twoje wyniki czytelnicze w grudniu były jeszcze lepsze (sobie przy okazji też tego życzę)! I czekam na recenzję filmu, i na konkurs też czekam, co do nagrody to nic nie doradzę... to Twój wybór. :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście gratulację! I choć nie dodałam komentarzy do recenzji poradników fotograficzny (kompletnie się na tym nie znam!), mam nadzieję, że wiesz, że uwielbiam twoje zdjęcia i czekam na kolejne.
  Pozdrawiam!

  Zapraszam także do siebie na świąteczny konkurs http://nieidentyczne-polki.blogspot.com/2013/12/coraz-blizej-swieta-konkurs.html.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja uwielbiam te Twoje komentarze ! Sprawiają, że na mojej twarzy pojawia się uśmiech na cały dzień :D
   Konkurs widziałam, a jak zobaczyłam "Chemię śmierci" to oszalałam z radości :D Udział wezmę w najbliższych dniach ;)
   A już w następny poniedziałek zapraszam na zdjęcia!
   Pozdrawiam :3

   Usuń
 4. Gratuluję wyników oraz nowej współpracy :-)
  Pozdrawiam i życzę owocnego grudnia!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobre wyniki! ;) Widzę, że większość bloggerów-czytelników wyrobiło się w 3-8 pozycji. Uff.. myślałam, że tylko ja miałam ciężki listopad. Oby grudzień był bardziej owocny ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. niezły wynik, mnie ledwie udało się przeczytać 3 książki, jakiś ciężki był ten listopad :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety... Liczmy na lepszy grudzień ;)

   Usuń

1.Wszelkie komentarze z "zapraszam do mnie" lub z linkami do Waszych blogów zostaną usunięte.

2. Jeśli chcecie mnie poinformować o konkursie lub Waszym wyzwaniu, możecie napisać to w komentarzu, ale moglibyście wysilić się chociaż trochę i napisać coś odnośnie postu. Jeśli Wam się nie chce to po prostu zostawicie link w podstronie "Wyzwania" w przypadku wyzwania i "Blogowe konkursy" w przypadku konkursu. Komentarze, które będą sprzeczne z tym co napisałam po prostu usunę.

Czy wymagam zbyt wiele?