niedziela, 19 października 2014

Wyniki konkursu! :)

gdzieś z internetów


12 października zakończył się konkurs, w którym nagrodą była książka "Otwórz oczy, zaraz świt". Do konkursu zgłosiło się 6 osób. To trochę mało, biorąc pod uwagę, że zadanie nie było, aż tak trudne, a książka naprawdę jest warta tego, żeby po nią powalczyć. Jak zwykle miałam ogromne trudności z wyborem zwycięzcy. No, ale cóż... może być on tylko jeden. Bez przedłużania, zwycięzcą zostaje:

Gosia J 


Serdecznie gratuluję! Już piszę do Ciebie e-mail. :) 

Chciałabym wszystkim podziękować za wzięcie udziału oraz za udostępnienie informacji o konkursie. Również serdecznie dziękuję autorowi książki - Panu Mateuszowi Czarneckiemu za ufundowanie nagrody.

Każdego z Was zapraszam już dzisiaj do konkursu, który powinien jakoś ruszyć na dniach - tym razem do wygrania będzie jedna z nowości Wydawnictwa Zysk i S-ka! :)

Jeszcze raz gratuluję!

6 komentarzy:

  1. Ja dziękuję za to, że dostałam możliwość wzięcia udziału konkursie. Recenzja jest już gotowa, więc zapraszam do siebie :) Olu, po długim oczekiwaniu, książka w końcu dotarła i bawiłam się świetnie. Dzięki :)

    OdpowiedzUsuń

1.Wszelkie komentarze z "zapraszam do mnie" lub z linkami do Waszych blogów zostaną usunięte.

2. Jeśli chcecie mnie poinformować o konkursie lub Waszym wyzwaniu, możecie napisać to w komentarzu, ale moglibyście wysilić się chociaż trochę i napisać coś odnośnie postu. Jeśli Wam się nie chce to po prostu zostawicie link w podstronie "Wyzwania" w przypadku wyzwania i "Blogowe konkursy" w przypadku konkursu. Komentarze, które będą sprzeczne z tym co napisałam po prostu usunę.

Czy wymagam zbyt wiele?