poniedziałek, 31 marca 2014

WYNIKI KONKURSUI tak oto przyszedł czas na ogłoszenie zwycięzcy drugiego konkursu u Bidona. Waszym zadaniem było odpowiedzieć na jedno pytanie, a mianowicie, czym według Was jest "zabójczy księżyc". Łącznie zgłosiło się 13 osób. Niektórzy odpowiedzieli krótko, niektórych poniosła fantazja i powstały dłuższe odpowiedzi. Każda była inna, każda oryginalna, każda ciekawa. No, ale zwycięzca może być tylko jeden. A więc. "Zabójczy księżyc" autorstwa N.K. Jemisin wędruje do:

Chwila niepewności...


DoXxil 


Serdecznie gratuluję!
 Kiedy czytałam odpowiedzi "eliminowałam" te, które podobały mi się najmniej. Takim sposobem chciałam w końcu wybrać tą najlepszą. Przyznam szczerze, że Twoją "wyrzuciłam" od razu. Ale tylko dlatego, że nie potrafiłam jej zrozumieć. Jednak przeczytałam ją kilka razy i zrozumiałam. Ta wypowiedź zmusiła mnie do myślenia :D Ma w sobie to "coś" i jest naprawdę świetna! 
Już wysyłam do Ciebie e-maila :)

Chciałam jeszcze bardzo podziękować Bussines & Culture za ufundowanie nagrody. Dziękuję również wszystkim uczestnikom. Nie martwcie się, że nie wygraliście - już planuję kolejny konkurs! :)


Jeszcze raz gratuluję! :) 

10 komentarzy:

 1. Gratuluję wszystkim :)
  I jeszcze raz Ci dziękuję, Bidonie :)
  Jestem chyba dowodem na to, ze upór w końcu daje efekty. Nie skłamie jeśli powiem, ze naprawdę się tego niespodziewałam.
  Jeszcze raz dziękuję :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co :) Napisałaś coś ciekawego i zostało to nagrodzone :D

   Usuń

1.Wszelkie komentarze z "zapraszam do mnie" lub z linkami do Waszych blogów zostaną usunięte.

2. Jeśli chcecie mnie poinformować o konkursie lub Waszym wyzwaniu, możecie napisać to w komentarzu, ale moglibyście wysilić się chociaż trochę i napisać coś odnośnie postu. Jeśli Wam się nie chce to po prostu zostawicie link w podstronie "Wyzwania" w przypadku wyzwania i "Blogowe konkursy" w przypadku konkursu. Komentarze, które będą sprzeczne z tym co napisałam po prostu usunę.

Czy wymagam zbyt wiele?