środa, 31 grudnia 2014

Słów kilka - 2014 rok

Dzisiaj ostatni dzień 2014 roku. Nie chcę pisać za wiele... Po prostu kilka słów. To nie jest podsumowanie, na nie jeszcze przyjdzie czas - na razie nie mam do tego głowy.

Ten rok był jaki był. Wiele mnie nauczył. Wiele zmienił. W szczególności drugie pół roku. Trochę zaniedbałam bloga, ale wolę dodawać posty nawet raz na dwa tygodnie, bo sprawia mi to większą przyjemność niż dodawanie ich co trzy dni. Czuję się jakoś bardziej wolna... Dziękuję jednak, że jesteście, bo dzięki temu widzę też kto naprawdę wchodzi na mojego bloga, bo lubi.

Nie mam pojęcia, jak poszło mi z czytaniem, jakie są moje wyniki. Kiedyś to podliczę, ale jeszcze nie teraz. Wydaje mi się, że to grudzień był najlepszym miesiącem, ale nie jestem pewna na 100%.

Chciałabym Wam życzyć wszystkiego co najlepsze w nadchodzącym Nowym Roku. Mam nadzieję, że spełnią się wszystkie Wasze marzenia. Spędźcie tę noc jak najlepiej. :)

To tyle.

Do zobaczenia w nowym, 2015 roku.

6 komentarzy:

 1. Mam nadzieję ,że będziesz dalej pisała tak ciekawe recenzje i życzę Ci powodzeń w życiu prywatnym , ale również w blogosferze ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja życzę Ci jeszcze lepszego przyszłego roku obfitującego we wspaniałe książki!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajerwerki, śnieg, muzyka,
  już szampana każdy łyka,
  Stary Rok się w Nowy zmienia,
  przeto szczęścia śle życzenia.

  Szczęśliwego Nowego Roku

  OdpowiedzUsuń
 5. Spełnienia czytelniczych marzeń w Nowym Roku!

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam nadzieję, że 2015 okaże się dla Ciebie lepszy niż ubiegły rok :)
  Dziękuję za życzenia!

  OdpowiedzUsuń

1.Wszelkie komentarze z "zapraszam do mnie" lub z linkami do Waszych blogów zostaną usunięte.

2. Jeśli chcecie mnie poinformować o konkursie lub Waszym wyzwaniu, możecie napisać to w komentarzu, ale moglibyście wysilić się chociaż trochę i napisać coś odnośnie postu. Jeśli Wam się nie chce to po prostu zostawicie link w podstronie "Wyzwania" w przypadku wyzwania i "Blogowe konkursy" w przypadku konkursu. Komentarze, które będą sprzeczne z tym co napisałam po prostu usunę.

Czy wymagam zbyt wiele?