poniedziałek, 22 września 2014

Konkurs #5

Dzisiaj przychodzę do Was z konkursem! :3 Konkurs jest raczej bez żadnej specjalnej okazji, to takie małe przeprosiny za to, że ostatnio strasznie mnie mało. Jesteście ciekawi co jest do wygrania? No to zapraszam do przeczytania regulaminu i zapoznania się z zadaniem! :)

1. Organizatorem konkursu jestem ja, właścicielka bloga Książki Moim Okiem.
2. Sponsorem nagrody jest autor książki "Otwórz oczy, zaraz świt" - Mateusz Czarnecki. 
3. Konkurs trwa od  22 września 2014 roku do 12 października 2014 roku. (do godz. 23:59)
4. Ogłoszenie wyników nastąpi do dwóch tygodni po zakończeniu konkursu.
5. Zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową. Jeżeli w ciągu siedmiu dni nie dostanę odpowiedzi, wybiorę kolejnego szczęśliwca.
6. Jedna osoba zgłasza tylko raz swój udział w konkursie.
7. Nagroda zostaje wysłana przez wydawnictwo.
8. W konkursie może wziąć udział osoba nie posiadająca bloga/posiadająca bloga, jak i również osoba anonimowa, ale w tym wypadku proszę o wpisanie swojego imienia/nicku.
9. Nagrodą jest jeden egzemplarz książki "Otwórz oczy, zaraz świt" autorstwa Mateusza Czarneckiego.
10. W konkursie wygrywa jedna osoba.
11. Zwycięzca zostanie wybrany przeze mnie.
12. Książka jest nowa.
13. Jeżeli nie dostosujesz się do regulaminu, zostaniesz zdyskwalifikowany.
14. Wszelkie pytania itp. proszę kierować na ksiazki-moim-okiem@wp.pl

Jak już pewnie każdy z Was zauważył do wygrania jest książka "Otwórz oczy, zaraz świt", więc naprawdę jest o co zawalczyć. Kto jeszcze nie czytał mojej recenzji to serdecznie zapraszam - klik. No, ale została jeszcze jedna ważna kwestia, a mianowicie zadanie. :3 

Puść swoją ulubioną piosenkę, albo całą playlistę. Zamknij oczy. Co widzisz? 

Odpowiedź może składać się z jednego zdania, a może stanowić długi opis, który można spokojnie wysłać na mój e-mail: ksiazki-moim-okiem@wp.pl (jednak trzeba też zgłosić się w komentarzu!). Myślę, że zadanie nie jest aż tak trudne. Nie musicie wymyślać nie wiadomo czego. Napiszcie to co przychodzi Wam pierwsze do głowy. :)

Wzór zgłoszenia:

Zgłaszam się!
e-mail:
(osoby anonimowe) nick/imię: 
odpowiedź:


Miło mi będzie jeśli udostępnicie gdzieś informacje o konkursie oraz wkleicie bannerek. ;) Życzę wszystkim powodzenia i mam nadzieję, że licznie się zgłosicie i napiszę to jeszcze raz - jest o co zawalczyć! 

6 komentarzy:

 1. Zgłaszam się :)
  e-mail: theworldofbook@gmail.com
  Odp. Ostatnio leci mi w głowie cudowna piosenka. A Great Big World & Christina Aguilera - Say Something. Możesz to znać. Leci w zwiastunie do "Zostań, jeśli kochasz".
  Szczególnie podczas pierwszych taktów, kiedy zamykam oczy, przypominają mi się chwilę, kiedy grałam na pianinie. Uwielbiałam to, ale niestety zaczęło mi na granie brakować czasu i musiałam zrezygnować. Ta piosenka przypomina mi tamte dobre czasy, kiedy jeszcze nie musiałam się uczyć i miałam czas na wszystko, co pragnęłam robić...

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny konkurs , oczywiście biorę udział . Już wysłałam zgłoszenie na Twój adres e-mail ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgłaszam się :)
  e-mail: lepszastronaczytania@gmail.com
  Odpowiedź w mailu.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgłaszam się!
  Odpowiedź przesyłam mailem.
  roxi_polowczyk@interia.pl

  Pozdrawiam! :)
  Rox

  OdpowiedzUsuń
 5. Zgłaszam się!
  Odpowiedź przesyłam mailem.
  monika4135@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 6. A to zgłoszę się i ja :)
  zuniek@onet.pl

  Pytasz mnie, co widzę, gdy puszczam swoją playlistę? Widzę złożoność, niejednoznaczność, różnorodność. Bo z jednej strony dobiegają mnie trafne i wyważone słowa piosenek Grechuty, Ireny Santor czy Geppertowej, które jednak za chwilę mieszają się z ostrzejszym brzmieniem Nickelbacka. Słyszę romantyczne brzmienia Indilii, które przenoszą mnie w piękne miejsca pełne harmonii i miłości, i które w jednej chwili zamieniają się w szarą, polską rzeczywistość trafnie opisywaną w piosenkach Elda czy Piha. Widzę i słyszę tę różnorodność, kontrast i paradoks. Moja playlista to mały zarys mojej osobowości. Nie bez powodu przecież mój nick, to "nieidentyczna" :)

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

1.Wszelkie komentarze z "zapraszam do mnie" lub z linkami do Waszych blogów zostaną usunięte.

2. Jeśli chcecie mnie poinformować o konkursie lub Waszym wyzwaniu, możecie napisać to w komentarzu, ale moglibyście wysilić się chociaż trochę i napisać coś odnośnie postu. Jeśli Wam się nie chce to po prostu zostawicie link w podstronie "Wyzwania" w przypadku wyzwania i "Blogowe konkursy" w przypadku konkursu. Komentarze, które będą sprzeczne z tym co napisałam po prostu usunę.

Czy wymagam zbyt wiele?