poniedziałek, 4 sierpnia 2014

WYNIKI KONKURSU!

Był i konkurs, przyszedł i czas na wyniki.

gdzieś z internetów


Zgłosiło się 9 osób, z czego jestem zadowolona, bo wiem, że napisanie odpowiedzi wymagało chwilę czasu. Wybranie zwycięzcy okazało się bardo trudne. Była pewna "trójca" nad którą się wahałam. W końcu jednak udało mi się zdecydować. Nie przedłużając.

Zwycięzcą mojego urodzinowego konkursu zostaje....... chwila napięciaZjadam Skarpety

Serdecznie gratuluję! :D 

Twoja odpowiedź naprawdę mnie rozśmieszyła, więc postanowiłam, że to właśnie do Ciebie powędruje książka "Madeleine". :) Myślę, że z lektury powinnaś być zadowolona. ;) I już za chwilkę ślę do Ciebie e-maila. :) 

Bardzo chciałabym podziękować Wydawnictwu M za ufundowanie nagrody, każdemu kto gdziekolwiek udostępnił informację o konkursie i każdemu uczestnikowi. Już teraz chciałabym Was zaprosić na drugi urodzinowy konkurs, który ruszy jakoś na dniach. Tym razem będzie to zwykłe losowanie i potrwa do końca wakacji. I znów każdy będzie miał szansę wygrać. :) 

Jeszcze raz serdecznie gratuluję zwycięzcy! 

12 komentarzy:

1.Wszelkie komentarze z "zapraszam do mnie" lub z linkami do Waszych blogów zostaną usunięte.

2. Jeśli chcecie mnie poinformować o konkursie lub Waszym wyzwaniu, możecie napisać to w komentarzu, ale moglibyście wysilić się chociaż trochę i napisać coś odnośnie postu. Jeśli Wam się nie chce to po prostu zostawicie link w podstronie "Wyzwania" w przypadku wyzwania i "Blogowe konkursy" w przypadku konkursu. Komentarze, które będą sprzeczne z tym co napisałam po prostu usunę.

Czy wymagam zbyt wiele?