środa, 17 grudnia 2014

English Matters nr 12 (WYDANIE SPECJALNE)

źródło
12 wydanie specjalne English Matters w całości poświęcone jest tematyce męskiej i jak głosi napis na okładce jest "ONLY MEN", a jednak ja, dziewczyna zabrałam się za ten numer. :DCo znajdziemy w tym English Matters?

W Technology o męskich aplikacjach i o domu Billa Gatesa. W Naked Truth mężczyźni dowiedzą się, jak uwieść kobietę przez jedzenie, poczytamy troszkę o niegrzecznych facetach i nietypowym kalendarzu. Chcecie kupić zegarek (i macie mnóstwo pieniędzy)? Artykuł w Style bardzo Wam pomoże. O kobietach-szefowych w Career, a w Travel przeniesiemy się w Dolomity. Kilka słów o książkach i siłowni w Leisure, a na sam koniec sporty ekstremalne.

Artykuł, który spodobał mi się najbardziej to drugi w całym magazynie, czyli o domu Billa Gatesa. Myślę, że nie jedno z nas chciałoby tam tam zamieszkać. Kolejny to zdecydowanie Gyming it!. Ostatnio bardzo interesuje mnie ta tematyka, bo zabrałam się za ćwiczenia. Bardzo ciekawe było również wybranie się w Dolomity. Oj, chciałabym tam kiedyś znaleźć się naprawdę. :)

Muszę przyznać, że nie wszystkie artykuły przypadły mi do gustu, a większość była raczej średnia. Może to dlatego, że numer jest przeznaczony dla mężczyzn, a ja jestem przecież kobietą. ;) Mimo wszystko, cieszę się jednak, że sięgnęłam po ten numer, bo było to dosyć ciekawe. Zdecydowanie polecam mężczyzną i uważam, że to ich "must read", ale część żeńska również może przeczytać. Mam też nadzieję, że w moje ręce trafi jeszcze numer 11, który jest "ONLY WOMEN", bo jestem go ogromnie ciekawa. :)


Za możliwość zapoznania się z "English Matters"  bardzo dziękuję:  


4 komentarze:

 1. Lubie ten magazyn!
  Nie mogę doczekać się kolejnych numerów! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Co dla mężczyzn o przeznaczone dla mężczyzn, nikt nigdy nie zrozumie co im siedzi w głowach :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Tematy artykułów skutecznie mnie zniechęcają.

  OdpowiedzUsuń
 4. Tym razem zostawie to czasopismo dla mężczyzn.

  OdpowiedzUsuń

1.Wszelkie komentarze z "zapraszam do mnie" lub z linkami do Waszych blogów zostaną usunięte.

2. Jeśli chcecie mnie poinformować o konkursie lub Waszym wyzwaniu, możecie napisać to w komentarzu, ale moglibyście wysilić się chociaż trochę i napisać coś odnośnie postu. Jeśli Wam się nie chce to po prostu zostawicie link w podstronie "Wyzwania" w przypadku wyzwania i "Blogowe konkursy" w przypadku konkursu. Komentarze, które będą sprzeczne z tym co napisałam po prostu usunę.

Czy wymagam zbyt wiele?