sobota, 31 sierpnia 2013

Melissa Marr "Mroczna łaska"Bananach rośnie w siłę. Pragnie wojny. Jej zabójstwa sprowadzają do Huntsdale posłańców śmierci. Władcy dworów są zdesperowani. Łączą siły, zawierają sojusze. Sprzymierzają się nawet z wrogiem. Król Mrocznego Dworu przeżywa tragedię. Nie panuje nad sobą, ani nad swoimi uczuciami. Keenan każe Aislinn wybierać. Stawia dziewczynę w trudnej sytuacji. Ale Ash mimo, że kocha swój dwór i wróżki to kocha także Setha. 

Z kim Aislinn spędzi wieczność? Co będzie z Keenanem i Donią? Czy Bananach zwycięży? A może duch martwego wróża powróci?

Ostatni tom i wszystko się wyjaśnia. Melissa Marr bardzo mnie zaskoczyła. Miała wiele pomysłów i to widać. Jednakże końcówka dotycząca Doni i Keenana była trochę bez sensu. Książka fajna to fakt.. A tak po za tym to trzeba to przeczytać :)

9/10

Małe podsumowanie serii ;) 
Najlepsze były "Krucha wieczność" i "Mroczna łaska". Nienawidziłam Keenana. Jakoś za Donią też specjalnie nie przepadałam.  Ogólnie "mroczne" wróżki bardzo przypadły mi do gustu, a dwory na długo zapadną mi w pamięć. Cała seria ma cudowne okładki, a "Królowa Lata" to już w ogóle ma przecudowną :D Serię warto przeczytać. Nie bądźcie sceptycznie nastawienie do wróżek, bo te przysporzą wam wiele emocji ;)

Całą serię o mrocznych wróżkach oceniam :
8,5/10
6 komentarzy:

 1. Na całą serię mam chrapkę od dawna. Niestety tych książek w bibliotece brak...

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne te recenzje, czytałaś Trylogie Czarnego Maga? Lub Trylogię Zdrajcy? :) Jeśli nie, to polecam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie czytałam, ale skoro polecasz to może jeśli znajdę w bibliotece... ;D

   Usuń
 3. Za seriami ne przepadam, no chyba, że są do bólu dobre :) Ta mi sie taka nie wydahe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam podobne zdanie, więc spasuję.

   Usuń
  2. Może spróbujcie przeczytać, bo te książki się pochłania ;) Jeśli się wam nie spodoba to po prostu przestaniecie .. ;) Pozdrawiam.

   Usuń

1.Wszelkie komentarze z "zapraszam do mnie" lub z linkami do Waszych blogów zostaną usunięte.

2. Jeśli chcecie mnie poinformować o konkursie lub Waszym wyzwaniu, możecie napisać to w komentarzu, ale moglibyście wysilić się chociaż trochę i napisać coś odnośnie postu. Jeśli Wam się nie chce to po prostu zostawicie link w podstronie "Wyzwania" w przypadku wyzwania i "Blogowe konkursy" w przypadku konkursu. Komentarze, które będą sprzeczne z tym co napisałam po prostu usunę.

Czy wymagam zbyt wiele?